| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? Sunt singuratica deci nu pot iesi cu prietenii. Dati-mi idei va rog. Funda.

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Gaseste-ti un serial interesant, o sa iti ocupe mult din timp, crede-mawinking Iti recomand Prison Break.
Si incearca sa iti faci prieteni, care sa semene cat de cat cu tine, sa va intelegeti.
Bafta!
aaa..si poti fi activa pe TPU, mie imi place nu ma plictisesc.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce-ti face tie placere. Citeste o carte, uita-te la un film/serial, deseneaza, urmareste diverse tutoriale pe Youtube si fa-i diverse lucruri practice, reorganizeaza-ti camera, joaca-te un joc, scrie ceva, fa-i niste exercitii in plus pentru scoala, canta etc.

| Axys a răspuns:

Buna si euu sunt fata!
nici eu nu am pritene happy sincer sa stai singura peranent nu-i bine trebuie sa esi si tu la o plimbare.
mai uitate prim magazine mai fa-ti idee
fa-ti planuri
fa-ti poze happy

| Axys a răspuns:

Fa ceva frumos happy si placut happy inr-o zi happy pentu ca daca stai asa nu e prea bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste o carte, sau incepe un serial.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa miscare! Sportul o sa-ti dea o stare foarte buna si in timp te va ajuta sa arati bine! In plus, daca ai chef de vorba eu sunt disponibil...happy