| Dee_9331 a întrebat:

Ce sa fac? Cred ca m-am indragostit de un tip care deja place o fata. De ce cred si nu sunt sigura? Pai nu pot sa spun ca il iubesc, dar pe de alta parte nu pot sa-l scot din cap si este foarte cute. L-am intrebat de ce nu ii spune fetei ca o place si mi-a zis ca i-a spus pe mess iar ei nu i-a prea convenit, si nu i-a zis decat ca o place nu ca ar vrea sa fie cu ea. In aceeasi zi am stat de vorba si mi-a spus ca el nu prea spune ceea ce gandeste ca nu-l asculta nimeni(este genul mai timid), dar, atunci mie de ce mi-a spus ceea ce gandea? Cum as putea sa ma bag mai mult in seama cu el? Trebuie sa va spun ca il stiu si ma stie de mult timp dar din vedere cam de vreo 6 ani... dar de curand stau cu el si cu niste amici pe afara si am inceput sa ne cunoastem si chiar avem o groaza de lucruri in comun... dar toate subiectele despre acele lucruri nu le pot dezbate pentru ca mai sunt si ceilalti de fata si se baga in discutie si o vor schimba pentru ca nu stiu despre ce e vorba.

2 răspunsuri:
| Deea99_4358 a răspuns:

Pot spune ca sunt si eu in aceeasi situatie ia ID-ul meu (manea_romica) si iti voi spune cum am procedat

| Mary3368 a răspuns:

Askulta`l! Baietiilor le place sa fie ascultati.Dai sfaturi.Incearca sa fii mai mult decat o prietena.:*:*