| Pusssssy a întrebat:

Ce sa fac daca mie imi place de un băiat si probabil si lui de mine dar amandurora ne este rusine sa scoatem o vorba când suntem unul lângă celalalt?
Ajutor fetelor care imi intelegeti viata încurcată pe care o am!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mama parca v-ati manca naiba. E un alt om frate, e atat de greu sa comunici cu o persoana DE VARSTA TA?

| siriusblack98 a răspuns:

Nu-s fata dar iti pot da un sfat foarte constructiv pe viitor. Daca amandoi va iubiti dar va este rusine/frica sa va salutati macar, atunci muriti singuri. Where's my fu**ing trophy?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as raspunde, dar nu inteleg ce poate fi "incurcat" aici sad
E evident, nu? Ori îi spui tu prima ceva, ori ratezi sansa(care de altfel nu e cine stie ce sansa, din moment ce si el e la fel de timid ca tine)