| mondici a întrebat:

Ce sa fac daca nu am chef sa imi fac temele si maine e scoala ?va rog ajutati-ma!funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MVthebest a răspuns:

Fa-ti tema in clasa, in pauza daca n-ai chef acasa!

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Preferi o porție sau două de bătaie, așa, ca să ți se facă puțin chef? happy

| Joey95 a răspuns (pentru DarQueen):

Are rost sa-ti bati capu' cu copii redusi mintal?

ON:Nu-ti faci tema, te duci la scoala, iei doi, ajungi acasa si te bate m*ta. Voila.

| DarQueen a răspuns (pentru Joey95):

Sincer?
La cât de bine scrie în românește, nu am cum să conversez cu asemenea specimen. Și ceea ce e mai trist, e că e născut/ă în 2000 și are asemenea limbaj.
Îți dai seama ce am ajuns, să te insulte un puțoi de 12 ani? Mamă ce-o bătaie i-aș trage de-aș fi în locul părinților happy

| Neworder21 a răspuns:

1. mergi la scoala nepregatit --> primesti doi.

2. stai acasa.

3. te pornesti spre socoala insa nu ajungi acolo )

| mondici explică:

Pun pariu ca invat mai bine decat tine