| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca nu ma inteleg cu colegii, adica ei au trupa lor si eu sunt singur, ce sa fac ca sa ma integrez printre ei?

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Trupa?
Vorbești despre trupă de dans sau ce?
Poate te referi la un grup de prieteni, un cerc mai restrâns. Sau nu.
Socializează.
Trebuie să te alături lor la diferitele discuții, activități.
Totul o să fie bine.
Succes!

| daniela281 a răspuns:

Adu-le bombonele! Nimeni nu o sa refuze ceva bun, apoi încet începe să conversezi cu ei, întreabăi despre una alta. Aratăle că şi tu eşti sau poţi să fii unul de al "lor"

| AndyAndruta a răspuns:

Incearca sa comuni mai mult cu ei! Funzita?