| byu_5076 a întrebat:

Ce sa fac?
Dupa ce i-am spus ca il plac mi-a pus ca vrea sa ne cunoastem mai bine, ca sunt foarte draguta, foarte de treaba, dar nu este pregatit pentru o relatie pentru ca ex prietena lui l-a inselat si el nu mai are incredere in fete.Mergem din ce in ce mai bine in relatia noastra de prietenie.Desi sunt multe fete dupa el, imi ofera aceeasi atentie. L-am intrebat daca o place pe una dintre rivalele mele si mi-a spus ca recunoaste ca este draguta dar nu ar vedea-o ca pe prietena lui si ca eu sunt mult mai draguta.In horoscop scrie ca(el este leu)va face luna viitoare o alegere privind viata sentimentala.
Avea o poza la avatar de la mine(cu el) pe care aseara si-a schimbat-o dar nu cred ca asta ar putea fi ceva de rau.Nu stiu!
A spus ca trebuie sa aleaga intre mine si respectiva, dar pana atunci are nevoie de timp.
Aseara nu a intrat deloc pe mine.
Ce sa fac? Sa nu intru nici eu pe el si sa astept sa intre el nu?(Cred ca ar fi cel mai bine)
Astept raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Buna!
Ceva ceva tot simte pentru tine, dar nici rivala ta nu-l lasa indiferent. El iti vorbeste sincer. Ti-a zis ca ii trebuie timp sa aleaga asa ca in caz ca o alege pe ea tu n-ai de ce sa-i faci reprosuri pentru ca a fost sincer cu tine, chiar daca te doare.
Acum revenind la el.Cred ca pentru tine simte ceva in plus fata de cealalta fata.Cum ai zis tu aici, totul se indreapta catre tine.Eu zic sa-i lasi timp sa se gandeasca. Daca tu o sa-l sufoci o sa fie si mai greu. Pune-te tu in locul lui.Gandeste-te! Daca te-ar sufoca doi baiet sa alegi intre ei nu ai fi putin confuza? N-ai vrea sa ai putin timp sa te gandesti fara sa ti legatura cu ei o perioada, sa vezi de care iti este mai dor.Eu zic sa-l lasi, atunci o sa realizeze pe cine o va alege. Daca tu nu intri pe el, iar el observa asta, o sa-i fie dor de tine si atunci o sa realizeze.
Sper ca te-am ajutatkiss

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Asa este...

| byu_5076 explică:

Ps:la reuniune.de la scoala. mi-a spus multumesc mult pentru invitatie.desi nu eu il invitasem ci rivala meabig grin