| aliutza_8652 a întrebat:

Ce sa fac? Este o fata la noi in clasa si tot nu ma lasa in pace. Recunosc ca si eu am zis lucruri urate despre ea si nu o data. dar de aceea am facut-o deoarece am aflat ca ma barfea pe la spate cu oamenii pe care ii credeam prieteni. stiu ca nu e o scuza...Cred ca e din cauza ca ne place de acelasi baiat cu care ea e acum... Acum nu mai am incredere in nimeni si nu stiu ce sa fac ca sa ma lase o data in pace. Ce sa fac?

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Cred ca singura solutie este sa vorbesti cu ea sa faceti pace.
Cu bataie.nervi.nu rezolvi nimic.
S-au poti fi indiferentawinking