| Bogdan_9316 a întrebat:

Ce sa fac imi vine sa ma omor, sa imi pun capat vietii. Nu mai suport aceasta lume, ma simt naspa rau.
Ce pot sa fac?
Io stiu ca daca ma sinucid nu mai sufar cu nimic.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Poi daca te sinucizi e si mai rau, ca o sa cunosti o viata si mai rea in iad.
Nu mai pune la suflet nimic, distreaza-te de cate ori ai ocazia.

8 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

De ce?
Tu crezi ca daca faci asta o sa te simti mai bine? Dumnezeu ne-a dat viata cu un singur scop sa realizam cev ain acesta viata!

| Loora a răspuns:

Doamne fereste! Sa nu mai spui asa ceva niciodata. Orice ai patii in lumea asta,orice ti s-ar intampla nu te da batut, da dovada de putere si infrunta orice obstacol care iti iasa in cale. Multe persoane cand dau de greu altceva in afara de "ma omor" nu au in mintewinking. Din start gresesti. Gandeste-te la altii care sunt mai rau decat tine( nu au ce manca, nu au parinti, sunt grav bolnavi, etc)... eu zic ca nu merita sa te necajesti pentru nimic in lumea asta! Gandeste-te bine.happy

| Loora a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KWbaRI9pJxo

Poate inveti ceva din asta;)! Altii stiu sa mearga mai departe chiar daca au dat peste un obstacol.

| DieHexe a răspuns:

Ar trebui sa ne luam de mana>:d

| Bogdan_9316 explică (pentru DieHexe):

Da-mi idu tau ca povestim noi mai multe.

| Dooolce a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Asa sunt si eucryingNu mai potsad

| andreeahingan a răspuns:

Cum sa faci asa ceva? schimbati viata

| xXxRobertXx a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si chiar asta o sa fac ma voi sinucide.