| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac.o buna prietena o sa aiba peste cateva zile intalnire cu un baiat pe care eu il plac. uoff.dar ea nu stie ca eu il plac.dar ma gandesc ca daca ii spun o sa ii stric fericirea si nu vreau.ce sa fac? straight face

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este si normal ca doi tineri care se plac sa se intalneasca, si sa inceapa o frumoasa relatie. In cazul tau aceasta conditie nu este indeplinita, nu este suficient ca tie sa-ti placa un anumit baiat. Accepta realitatea si cauta-ti si tu un alt baiat, dar care acesta sa te placa si el.

| King18name a răspuns:

Nu ii zice! nu e greu sa iti gasesti un alt baiat, de care sa iti placa, si sa te placa! succes!

| CostaMate a răspuns:

N-ar fi corect din partea ta sa ii spui, se va simti vinovata. Cauta-ti un prieten si vei uita de vechiul baiat