| Park1Suin a întrebat:

CE sa fac pentru a avea un Craciun de neuitat?
happy
Chiar ador aceasta sarbatoare.

2 răspunsuri:
| DoraLol a răspuns:

Ai mai multe variante:
1) stai cu prietenii tai si jucati impreuna adevar si provocare in jurul bradului;
2)Incepe un vlog:
3)colinda-ti prietenii, profesorii
4)Scrie-i lui Mosu laughing
5)farse cu Fuego gen: Suni si incepi sa canti:"Impodobeste mama bradul, si nu te intrista...", si posteaza undeva filmuletul iti poti incepe cariera in vlogging
Faci ce vreiwinking

| DozaDeLibertate a răspuns:

Eu zic sa fugi la o bulgareala cu persoanele dragi tie, va strangeti in casa. ascultati colinde. pocnitori, artificii.dar ca sa fie chiar de neuitat cumpara-ti un costum de ''mos craciun'' sau improvizeaza si mergi pe afara... oamenii te vor indragi