| Park1Suin a întrebat:

Ce sa fac pentru a avea un Craciun de neuitat, in familie?
Dau Fundoi, happy

Răspuns Câştigător
| adryana2001 a răspuns:

Iti inviti toata familia la tine, eventual si niste prieteni, serviti masa de Craciun impreuna, puteti iesi si la o bataie cu sania, mergeti la colindat, ascultati colinde, mai stati un pic pe facebook laughing) si puteti juca tot felul de jocuri daca ai(cum ar fi Monopoly, Nu te supara frate, Moara, Carti). Eu asa imi petrec fiecare Craciun si de fiecare data ne distram de minune si facem poze.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poti incepe a nu mai pune intrebari stupide...
Pur si simplu iti vezi de treaba ta cu familia.
Bye! happy

| dorin1990 a răspuns:

Sa fii o persoana ascultatoare sa stai langa persoanele dragi tie sa ascultati colinde etc.

| sofstatics a răspuns:

Sa aveti o cina in familie, sa mergi cu prietenii tai, la colindat (nu pe bani ca unii copii ) sa faceti momentul acela special cand va daruiti cadouri.
Sa ai un craciun de neuitat!