| donna26 a întrebat:

Ce sa fac pentru a obtine un posterior mai mare?
stiu ca poate suna superficial, ca vreau acelasi lucru ca toate fetele de 15 ani etc dar nu ma simt bine asa.
cei mai multi vor spune ca am nevoie de minte nu de fund dar sincer asta e modul in care vad eu lucrurile si cam asa vad toate adolescentele.
cam am 77-61-87 la varsta de 15 ani insa as vrea un posterior ceva mai impunator.ce exercitii ar trebui sa fac?
cum sa iau in greutate pe coapse >
funda **

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Genuflexiuni, Fandari, Sarituri din genuflexiune, Sarit de coarda acestea ar fi cele cu greutatea corporala si mai sunt variatii ale acestora, ce se regasesc in programele de aerobic. Sporturi gen Handbal, Voley, daca ai observat posteriorul fetelor ce practica un sport stii de ce :X, si picioarele lor happy.
Exercitii cu greutati, fitness, cu aparate special destinate muschilor fesieri, aceastea se gasesc intr-o sala de forta.
Mai sunt si rutine, le gasesti si pe youtube gen 8 Minutes Buns.
Sper sa obtii rezultatele dorite, o seara buna si spor la munca, un fund mare e atragator, dar intreg corpul trebuie sa fie dezvoltat frumos, ca sa arati bine happy.

| Shatteredx a răspuns:

Genoflexiuni cu bara cu greutati ca sa-ti creasca FUNDU happy

| zaharelstef a răspuns:

Simpul mergi pe role sau practica volei sau fale pe abele si iti garantez ca o sami multumesti