| vladvlad a întrebat:

Ce sa fac pentru ai convinge pe coelgii mei sa nu mai parasca adica poate unii dintre ni vrem sa plecam de la orele usoare... (desen, muzica...) ei mereu parasc pe toata lumea daca pleaca.

2 răspunsuri:
| xtina a răspuns:

Vorbeste-le frumos...sau da-le bataielaughing
Mergewinking
laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asta nu e para. Este un comportament normal. Este foarte rau ca pleci de la anumite ore, oricare ar fi ele si este normal sa fi pedepsit pentru asta. Asuma-ti gestul tau urat si care te face un elev-problema si lasa-i in pace pe colegii tai are se poarta ca niste elevi normali.