| catutzza a întrebat:

Ce sa fac? prietena mea cea mai buna s-a imprietenit cu alta prietena de-a mea si acum ele sunt,, bff" si pe mine abia ma mai baga in seama (ne-am si certat din cauza aleia) ma ajuta cineva? ce sa ii zic? acum m-am impacat cu ea deoarece am vorbit cu mama ei pe mess dar si acum abia ma mai baga in seama. Ce sa ii spun? ca eu fara ea nu pot sa traiesc pentru ca am tinut la ea crying

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Nu exista (pentru unii, inclusiv pentru mine) BFF
O sa traiestioh go on si eu am tinut la prietenele mele dar m-au dezamagit unele, alte nu mai stiu ce au facut...O sa gasesti alta fata, poate una cu care o sa te inelegi

4 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Nu dramatiza! Eu am avut 4 BFF pana acum si din asta am invatat doar ca nu exista o persoana in care sa poti avea incredere 100 %. Ideea e ca la varsta ta ti se PARE ca se sfarseste totul cu fata aia, ca nu mai ai cu cine sa stai., ca nu maio ai pe cine sa suni toata ziua si tot felul. Stai calma ca o sa treaca. Daca chiar nu rezisti, du`te zii ca`ti pare rau.

Bafta!

| Tiffany89 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat astasad

Incearca sa vb cu ele si sa le explici ce simti.

| catutzza explică:

Eu am incercat sa vb cu ele si ziceau ca nu mai vor sa vb cu mine si cealalta zicea ca nu are nevoie de fitoase si de.

| adriana333 a răspuns:

Si eu sunt in locu tau. stii ce sa faci...sa nu o mai bagi nici tu in seama.fa-ti un cel mai bun prieten adica sa fie baiat.pentru ca asa am facut eu si acum pe aia o dau drecu :-J laughing. zici ca daca nu ar fi ea nu ai putea trai.laso daca nu stie sa te pretuiasca.o sa se intoarca ea la tine.na id meu.adrii.niko