| lovenonylove a întrebat:

Ce sa fac sa am vocea mai calda pentru cu am ureche muzicala dar la voce mai trebuie lucrat si nushh ce sa facc astept raspunss.multunesc

Răspuns Câştigător
| LoredanaK a răspuns:

Salut.
Ahh) esti norocoasa ca ai voce frumoasa, pai trebuie sa cinti tot timpul, am si eu o prietena si tot are o voce foarte frumoasa si ea mereu cinta, statea in fata calculatorului cite vreo 2 ore si cintaaa! Se uita pe youtube cintece lyrics si exersa.
Apropo inca e bine dimineata sa bei oua crude, ele curata si intretin corzele vocalewinking
Sper ca te-am ajutat, succese!
Funda big grin?

1 răspuns:
| Elutzik a răspuns:

Pai nu e nimic greu trebuie sa exersezi in fiecare zi si nu uita nu parerea celorlalti conteaza mereu daca esti multumita de vocea ta e totul bine.
Sper ca sfatul meu sa te ajute.