| Andreeutssaaaaaa a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca parul mai repede?Funda pentru cel mai bun raspunshappy

7 răspunsuri:
| BLURREDLINES a răspuns:

Natural e mult mai bine. happy [ ok, parerea mea. ]

| drhotzu a răspuns:

Ooookkkk NU MERGE! diferentele la cresterea parului intre cu sau fara ajutoare este atat de mica incat poti sa o neglijezi... asa ca daca vrei sa iti creasca apeleaza la extensii big grin mere mai bine si mai repede! si tot pe acolo iesi la bani laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încearcă așa: atunci când te speli pe cap (de două ori pe săptămână, nu mai rar, nu mai des) în loc de șampon folosește unul-două ouă. Clătește bine și nu usca cu fenul, nu freca cu prosopul. Taie lunar puțin din vârfuri. Succes!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/

| iubaretulcata a răspuns:

Sa iubesti mai mult. glumeam.nu stiu la care par te referi...iti doresc tot binele din lume

| iubaretulcata a răspuns:

Gata andreea m-am interesat ulei de ricin dai la radacina si masezi ...garantat aaa si te increde in prosti gaz, usturoi si toate prostiile sa iti strici parul...te pup funda?

| AAlinaaa a răspuns:

Poti incerca cu usturoi pisat cu gaz,sau cu gaz simplu. Mai stiu ca dupa ce te speli pe cap poti sa te clatesti cu otat, ofera parului mai multa rezistenta. Te sfatuiesc sa nu folosesti produse de la farmacii sau sampoane pentru crestere, deoare eu cred ca ele nu au niciun efect ba din contra iti pot strica parul. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Iti sugerez sa folosesti un balsam de par pentru intarire, sa iti tunzi din varfuri lunar [daca este nevoie] si sa mananci sanator, de preferat alimente ce contin vitamine!