| hp8510p a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai chiulesc de la scoala? Abia pot sa stau 3 ore, ma omoara plictiseala...azi am stat cel mai mult la scoala cam 5 ore(la ultima am plecat).Nu ma duc prin baruri sau alte prostii, ma duc acasa

1 răspuns:
| tigare a răspuns:

Ce clasa esti?
eu vinerea trecuta am avut 2 ore de mate si am chiulit la amandoua si azi m-am scos cu un 2 happy, deja am 2 de 2 si nu stiu daca trec semenstrul asta, deci nu mai chiuli, gandeste-te ca nu vei mai trece de la absente si gandeste-te ca nu vei mai avea niciun viitor bun. Treaba cu plictiseala, daca e chiar asa de rau te bagi in ultima banca si te culci laughing, sau te joci pe telefon, asculti muzica sau de preferabil ai fii atent la ora si ai raspunde (obtional laughing ) Sper ca ti-am fost de folos.