| iri_4602 a întrebat:

Ce sa fac sa scap de cosuri?
efectiv numai stiu ce sa fac.am fost si la dermatolog mi-a dat acelasi tratament ca si medicul de familie Zineryt. zinerytul isi face efectul putin la inceput dupa aceea este ca si cum nu l-as mai folosii
mi-a mai dat si eryfluid dar sunt alergica
mi-am facut masca cu argila cu miere.si tot nu`mi trec
am pe fata si pe spate si pe umeri cateva. dar pe fata am cele mai multe si is unele si rosii.am si puncte negre pe nas
spuneti-mi si mie solutii va rog
big hug
dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

Exact in aceeasi situatie st si eu(zineryt le usucu nu le elimina din interior)acum eu folosesc ceva pe baza de radacina de brusture si papadie(e de la plafar si se numeste akneil uite asa arata
http://www.naturaplant.ro/produse/867/Akneil_capsule
sunt capsule si mai e si o crema cu care sa te dai pe fata
http://www.naturaplant.ro/produse/554/Akneil_crema
mia a incepu sa-mi treaca(acum mi-au ramas numai semnele)si mai beau un ceai detoxifiant tot de la plafar(am citit undeva ca te ajuta sa scapi de cosuri)si nu-i scump e in jur de 5 lei

Bafta!(iar cele de pe spate iti trec daca stai la soare:) )

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cel mai Bun e MIBAZOM. au mai pus intrebarea asta fetele dp TPU si le-am raspuns la fel.Se gaseste la farmacia veterinara si e ffff bun ca ususca cosurile este bun si pentru acnee. Am folosit si m-a ajutat happy Try!kiss

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vreau fundita de la maduttaa:X

| mikella a răspuns:

E posibil sa iti treaca dupa ce incepi viata sexuala.

| Miha.Ella. a răspuns:

Eu imi indepartez punctele negre cu zeama de lamaie[pui zeama de lamaie pe ceva si freci in zona in care le ai, dar poti da si pe cosuri dar o sa te usture putin. daca nu vrei sa te usute poti pune si apa in zeama de lamaie dar n-o sa mai aiba aceiasi tarie.big grinbig grin]sper sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strangale sau spalate cu spalate cu sampon si malai