| bIjuUu a întrebat:

Ce sa fac sa scap de nervi:s nu mai potttt ajutor plsssbig grin:*

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Un dus rece ti-ar fi de folos.

| Annitu a răspuns:

Eu imi bag unghiile de la mana dreapta in mana stanga pana da sangelestraight face sa vezi ce`i pe mana mea.:-slaughing (nu`i prea muzant)

| diana a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa plang, si imi trece imediat.

| want2bMajestic a răspuns:

Descarca. ti nervii pe cevalaughingtranteste, sparge orice iti vine la mana... apoi relaxeazatebatting eyelashes

| adi4ever a răspuns:

Esti crizata sau isterica?

| Bianca_4346 a răspuns:

Mazgaleste ceva.sau baga capul in perne si tipa cat poti de tarebig grinlaughing)functioneazalaughingtranteste telecomanda, rupe hartiilaughing)

| ady2607 a răspuns:

Nu te mai nervoza. nu stii ca cei care se enerveaza des imbatranesc mai repede?! iti recomand filmul "anger management". tratament sigur! bafta!

| paulthe1 a răspuns:

Una din metodele foarte eficiente este sa asculti casete audio ( brainwaves ), aceste casete te vor desprinde de realitate, si o sa te simti relaxata, implinita, citeste articole despre nlp, autohipnoza, brainwaves; gasesti aici articole : http://master-brainpower.com

| вяυηєтнα a răspuns:

Sparge tot ce ai la indemana...sau bate pe cinevalaughing. vezi tu:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti genu care daca isi cumpara niste betisoare parfumate, daca citeste o carte se reelaxeaza, ei bine asta trebnuie sa faci. aseaza-te comod in scaunul tau preferat, in locul preferat din casa ta si detaseaza-te de tot pentru cateva minute. dar daca esti genu care simte nevoia sa isi consume energia, apuca-te de sport... eu joc handbal si la antrenamente imi descarc toti nervii.