| Edyward a întrebat:

Ce sa fac shind ma plictisesc? Viata mea e o plictiseala! Help!

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Pai daca as fi adult as zice citeste o cartte dar uite ceva mai dragut lista:de iti place natura plimbarile prin padure sunt minunate sau cu bicla; poti sa joci badminton/tenis, sa mergi cu prietenii la mall sa joci ceva biliard; daca ai unde poti sa faci catarari intr-un loc amenajat daca nu ai ca mine ziduri a uni fabrici uitate unde se aduna toti; discoteca:eu mai m si stadion mic de hochei; la sala de jocuri; un film totusi daca ai fi din bucuresti nu ai avea de ce sa te plictisesti.totusi cam atat am in cap momentan daca te-a ajutat cu ceva nu uita sa dai si funda D:

6 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Practica un sport, daca nu de performanta macar in curtea scolii. Mergi cu bicicleta/rolele/skateboard depinde ce ai sau ce iti permiti. Uita-te pe seara la Real-Barca si tine cu Real. Invata pentru scoala. Mergi la biserica. Iesi cu prietenii la un suc. Mergi la cinema. etc.

| Robbe a răspuns:

Fa flotari; muschi :X
Joaca pe http://78.97.71.63/? sys=home faci level...
Da-mi mie funda acum :X
Cum n-ai ce face:))

| ForeverRock a răspuns:

Buna! poti iesi cu prietena in oras (daca ai),te poti uita la un film,iti suni prietenii si vorbesti cu ei sau te duci sa joci fotbal, baschet sau alte sporturi cu ei, te joci counter-strike si multe altelewinking.tu gandeste-te ce-ti place sa faci si fa acel lucruwinking

| YTBDrawingBase a răspuns:

Da ma mai zic: ia-ti mingia'ia d volei pentru fetitze si bagatio in cur timp d 4 ani dacu'n colo

| Edyward explică:

Fratilor! laughing laughing laughing fac volei de 4 ani laughing si voi mai ziceti?

| Edyward explică:

Dace esti nob ce vrei sa-ti fac?