| 5SOS a întrebat:

Ce sa fac? Un baiat din clasa mea ma place dar problema este ca eu nu il plac catusi de putin, nu stiu cum sa fac sa nu ii frang inima dar nu are rost o dragoste care nu este impartasita.Cum sa ii >spun? Dau fundoiiii.

Răspuns Câştigător
| ShakeIt a răspuns:

Pai uite il suni sau ii propui sa va intalniti si ii spui exact ce simti. O sa aprecieze gestul. O sa ramaneti amici sau nu in functie de alegerea lui. Bafta.
:*
funda?

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Pai zii : stiu ca faci o pasiune pentru mine dar nu va tine pentru ca : 1) imi place de altcineva 2) nu esti genul meu 3) pur si simplu nu ne potrivim
alege una de acolo si sigur va intelege happy

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca nu`ti place d el macar nu-l ignora chiar de tot incearca sa fiti amicibig grin
si oricum il vei rani sad dar... o idee ar fi sa ii arati o alta fata de care s`ar putea indragosti si poate asa o sa te uite mai usor big grin