| tilica91 a întrebat:

Ce sa fac? unui baiat ii place de mine dar e cu 15-20 d cm mai scund ca mine. mie mi se pare dragut... m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca nu... dar l-am refuzat pentru ca m-as simnti ciudat sa ma aplec ca sa il sarut. s-a suparat ce sa fac?

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Dacă întradevăr îţi place de el nu cred că conteză cum arată sau înălţimea. Doar nu o să fiţi ca Monica şi Irinel, să fin sinceri, cât de mic să fie, nu?
Baftă!

| SabsAbina a răspuns:

Stiu, te simti foarte ciudat cand esti cu unul mai mik de statura ca tine, eu am 1, 70 sh stiu cum e, pai incearca sa-l cunosti mai bine, sa vezi ce fel de pers e, sh daca iti place de el igora faptul ca esti mai inalta ca el sh comb cu el big grin sper ca te-am ajutat