| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa facem pe 21 decembrie 2012? Eu iau suc si popcorn ma asez la televizor si vad o comedie buna happy

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Imi place, gandesti cu perspectiva, dar nu te intrebi, oare cati se vor mai aseza la televizor la acea data?

12 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Asa si eu happy

| albinuta_2886 a răspuns:

Facem pomana porcului ca deh doar vine Craciunul laughing

| brotherbod a răspuns:

Craciunul

| CastorR a răspuns:

Stau langa iubita mea (daca o sa am una) pe un camp si ma uit la Luna cum cade pe Pamant SI DISTRUGE TOT!
apocalipsa!
Da da, apoi ma uit la TV

| Allexaandraa a răspuns:

Eu cred ca o sa beau ceva cu iubitul meu iar apoi ma las in voia sortiirolling on the floorlaughing...Ce-o fi o fi laughinglaughing...

| pinkystyleツ a răspuns:

De ce tocmai pe 21 decembrie 2012?

| crytical a răspuns:

Pff party pe 21 dec cu mzq bautura gagici tot ce trebuie si dupa ne pregatim de afterparty tongue

| Etelca a răspuns:

Eu nu cred ca va veni apocalipsa pe 21 decembrie 2012.Credeti ca daca s-a facut filmul 2012 inseamna ca si noi murim atunci? Eu personal nu cred ca lumea se va termina asa repede.Fiecare cu parerea lui.Vedem pe 21 decembrie cine a avut dreptate, sau s-ar putea ca nimeni sa nu mai poata sa vorbeasca! Apocalipsa!laughing

| Rayyy a răspuns:

Toată treaba cu apocalipsa, sfârşitul lumii, calendarele mayaşe etc. sunt o aberaţie. Ştiu, ştiu, nu e nevoie să îmi reaminteşti.
Dar totuşi, dacă ne uităm în jur, ce vedem? Vedem dezastre naturale fără precedent - cutremurul de aproape 9 grade pe scara Richter din Japonia, tsunami-urile din aceeaşi locaţie, mişcările protestatarilor din Egipt, Tunisia şi Libia, războaie, conflicte, morţi, răniţi, locuinţe distruse...să continui?
Nu ştiu de ce, dar dezastrul din 2012 parcă începe să prindă contur. Nu în sensul propriu-zis, ci într-unul metaforic, bineînţeles. Să nu te aştepţi să te uiţi pe geam şi să vezi scenariul din "2012", asta e ridicol. Şi totuşi, nu ţi se pare că toate aceste dezastre au loc prea frecvent, prea mult, prea intens?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarat! parca cineva la comanda sad

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Subscriu la spusele lui Ray! Eu zic, c-o sa vina sfarsitul lumii! Eee, asta este. Macar sa apuc sa ma mai joc cs! =]]

| AG a răspuns:

Eu o sa ma uit cu gasca de prieteni la filmul 2012 si o sa asteptam sa ne cada luna in caplaughing Dupa ma pregatesc de craciun