| mary_1284 a întrebat:

Ce sa faceti si ce sa nu faceti la prima intalnire?
El zice sa mergem la un suc eu vreau in parc unde e mai bine?

5 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Pai stabiliti amandoi si mergeti undeva unda sa fie ok pentru amandoikiss

| AnnaMaria a răspuns:

Puteti merge la un suc in parc, lol.

| Laura1402 a răspuns:

Eu zic sa va consultati, sa aduceti argumente.Nu stiu daca el vrea vrea insa puteti sa luati un suc si sa stati pe o banca sau mergeti la un picnic.happy

| CondratRobert98 a răspuns:

Buna! Eu n-am avut intalnire si iti spun sa va consultati si sa mergeti undeva mai frumos ar fi sa faceti un picnic undeva. Sper ca te-am ajutat.

| Laura_5496 a răspuns:

La mine a fost cu totul invers.eu am vrut la suc, el a vrut in parc.am mers in parc si totul a fost bine happy fapt pentru care suntem impreuna si acum.dp 3 ani happy iti urez si tie acelasi lucru.