| DanielOvO a întrebat:

Ce sa faci cand te plitisesti? plzzzzzzzz dau fundita

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Ce greu e. pentru un om. este important sa stii sa te distrezi si sa ai imaginatie. nu am eu de unde sa stiu ce iti place tie sa faci dar iti dau ideei de ce fac eu, ce imi place, si ce sunt sigura ca ti-ar place...
1.Plimbate cu rolele in parc
2. Uita-te la un film de groaza
3.Joaca-te imvu
4.Citeste bancuri haioase pe net si uitate la funny videos pe youtube.
5.Gandeshtete ce poti face de halloween cu prietenii
6. Iati 2 pachete de guma si fa cele mai mari baloane
7. Faci poze
8. Uita-te la TV.preferita desene animatelaughing
9.Joaca-te pool pe mess
10.Asculta muzica.incearca sa o canti.etc.happy
Nu inteleg de ce nu aveti idei si puneti intrebarea asta ce e asa de greu? faci ce iti placebig grin pupii. sper ca te-am ajutatis:*

3 răspunsuri:
| mihamihaela1234 a răspuns:

* * sa te duci sa te holbezi jumatate de ora in oglinda pana ajungi sa te crezi perfect.
* sa repeti la nesfarsit un cuvant, pana isi pierde sensul, dupa care sa te gandesti de ce naiba se numeste asa.
* sa fumezi tigari fara filtru.
* sa incepi sa suni la numerele curvelor din ziar si sa le propui 5 euro pe ora.
* sa dai un mass cu "mata-i proasta ca si tine".
* sa scuipi pe geam si sa vezi cati oameni nimeresti (valabil la bloc).
* sa o inveti pe bunica-ta sa joace sims si pe bunica-tu counter-strike.
* sa iti inveti cainele sa se pise intotdeauna pe piersicul vecinului. Ar trebui ca in jumatate de an sa se usuce.
* sa te duci in galeria stelei si sa te lauzi ca esti cioban.
* sa te scarpini la oo (a se citi oua) in timp ce profesorul te asculta la tabla
* sa stranuti fara sa pui mana la gura cand auzi o stire despre gripa porcina.
* sa-i suni mama unui coleg si sa ii spui ca fi'su fumeaza si injura de sfinti.
* sa lasi pe unu' sa te injure pe mess, dupa care sa ii devalui ca mama in care si-a bagat el... e in fata monitorului.
* sa iti faci un id de cocalar si sa iesi la agatat pe mess.
* sa ii spui prietenei tale ca esti gay si ca ti-ai dat seama dupa ce l-ai sarutat pe varul ei.
* sa te uiti la "Tanar si nelinistit". Tot.

| Bianka a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit la filme.seriale mai bine zislaughing
Iti recomand Grey's Anatomy sau Ghost Whispererbig grin

Ai putea sa mai citesti si o carte.eu citesc de pe net sau merg la bibliotecabig grin

Toata iarna(ca tot mie nu-mi place la friglaughing) o sa citesc carti si o sa ma uit la serialelaughing

| GyeBaek a răspuns:

Stau pr tpu.ro