| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa-i daruiesc unei fete de 8 Martie? ( care imi place foarte mult si care pina cind nu se intilneste cu mine ( din cauza ca mai are sentimente fata de fostul prieten ) dar sa fie intr-asa fel incit sa i se topeasca inima happy ea este o persoana romantica happy mersi mult anticipat

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Hmm daca zici ca ii romantica, si mai are sentimente fata de fostul, dar daca esti 100% sigur ca te iubeste si pe tine dai un trandafir rosu(sau mai multi bugetu vorbeste stii vorba) vezi sa fie ca lumea trandafiru(ii) ala (aia) frumos(i) si un o imbratisare lunga vezi cum reactioneaza si ea si un sarut romantic vezi unde se nimereste happy sau un pupic care sa ii dea mult de gandit, te descurici sunt sigur doar trebuie sa ai incredere in tine bafta

5 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Daca e posibil fa rost de un puisor de pisic el o va inmuia+ o floare si o ciocolata ar fi destul daca ar fi atrasa cat decat de tine

| Simonaaaaa a răspuns:

Pai uitete in sufletul ei si citesteo. Incearca sa vezi mult mai clar cum e ea si daruiestei ceva ce ar definio. Spre exemplu daca e romantica ar putea sa ii gravezi o bratara cu numele ei sau o replica care ii place foarte mult. Nu trebuie sa investesti foarte mult in cadou ci sa il faci din inima. Sau ce mi sar parea mie romantic ar fi sa ii dedici o melodie, poate chiar sa o canti tu daca ai voce.

| sua01 a răspuns:

Poti sa ii dai un colier si un trandafir rosu sigur o sa-i placa

| viorel170295 a răspuns:

Ce spuneti de aceasta :

1- Dimineata trebuie sa ajunga un plic la ea cu felicitare ( transmisa anonim )
2- O dedicatie la radio + felicitare in direct
3- Un trandafir rosu+imbratisare lunga+un sarut romantic
4- Posibil o jucarie de plus….( daca gasesc ceva normal )
5- O felicitare video pe youtube ( sa ma filmez pe mine )

| mada180 a răspuns:

Hmmm ar fi bine sa ii dai o floare.trandafir sau depinde ce ii place ei...BAFTA.