| ShiNee a întrebat:

Ce sa-i iau de craciun prietenului meu avand in vedere ca suntem impreuna de vinerea trecuta laughing? in general nu poarta bratari, lantisoare sau ceasuri.canta la chitara thinking

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Ai putea sa ii iei un album cu formatia lui preferata, cred ca i-ar placea!

| BeHappyForMe a răspuns:

Accesori pentru chitara dar sunt cam scumpe si nu cred ca esti dispusa sa dai uite aici un site http://www.guitarshop.ro/produse.php?scid=92
ai putea sa ii compui o melodie pa cera el ar putea sa o cante la chitara, o diploma de cel mai bun iubit, un breloc haios chiar daca nu are masina are cheile de la casa si tot are ce sa agate de el, un accesoriu pentru telefon, o husa mai interesanta pentru telefon, un portofel iai ceva personalizat si cat mai ieftin nu te grabi sunteti la inceput o sa i detul timp sa ii iei si cadouri mai de suflet pe parcurs ce o sa-l cunosti.

| anDa a răspuns:

Cumpara-i o pana de chitara personalizata. Mergi la un magazin special si intreba-i daca se pot grava (sau scrie pe pene).

| Dominicc a răspuns:

Un ceas ar fi ok. nu il poarta acum dar mai incolo il va purta! astea sunt adevratele "bijuterii" la barbati/baieti.

Daca vrei ceva casual, inecarca o camasa cu dungi. Hotaraste tu culorile.

| SperanteSpulberate a răspuns:

O husa de chitara! Ar fi foarte frumos, si langa acest husa sa scrii cu drag iubita ta si mai scrii acolo ceva ca il iubesti, sau o rama cu poza voastra daca ai, sau intreaba-l pur si simplu ce ar vrea de Craciun! Poti sa ii iei un tricou daca ii sti marimea, tricou personalizat, sau un parfum. Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Craciun Fericit!

| mihiai a răspuns:

Parfum