| nOame000 a întrebat:

Ce sa-i iau prietenei mele cadou e foarte pretentioasa la cadouri dar sa nu fie scump

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un tricou cu ceva haios scris pe el, o esarfa sau o bijuterie fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ou-3105932 sau http://www.crownfashion.ro/......re-3005093
Daca te tine la tine va aprecia si un buchet de flori daca atata poti tu sa-i iei. Normal gestul si sentimentele din spatele lui ar trebui sa conteze.

| SoundWaveR a răspuns:

Sau daca ai plac cateii dui 1 caine. Depinde si de bugetul tauwinking

| uddy a răspuns:

E de ziua ei? fetelor le plac florile si daca le dai si intr'un mod mai deosebit tongue eu zic ca pe langa ce o sa ii faci cadou sa ii dai un buchet de trandafiri,mai intai afla cumva ce culoare ii place la trandafiri,pune o prietena de a ei(sau pe mama ei daca te intelegi cu ea,sora, frate) sa o intrebe, fi cat mai subtil! ii cumperi tot atatia cu cati ani implineste! acum daca buchetu ar putea ajuge la ea dar nu sa il aduci tu ci sa fie surprinsa cu el, ii pui cu unu in minus in buchet dupa care apari tu sa il aduci pe ultimu happy e ceva nu prea wow! dar merita! daca nu e ziua ei poti face tot asa un buchet cu trandafirii ei preferati un numar oarecare si pe urma apari u cu inca unuhappy daca ii plac dulciurile cumpara multe de mai multe feluri ciocolatele mici, bombonele banuiesc ca stii tu cam ce ii place! asa si le poti pune intr'o cutie frumoasa, finuta de ornament care o poate pastra pe urma ca si amintirehappy
sper sa iti foloseasca! pe urma sa si povestesti ce ai facut ca sunt curioasatongue bafta si iubiti'va mult

| ZeZ a răspuns:

Un ursulet de plus (mare) la 100 ron nu-i scump big grin depinde fiecare de buget