| mada_4477 a întrebat:

Ce sa-i qmpar iubitului de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| Zozoleparfumath a răspuns:

Depinde.de cat timp sunteti impreuna? si de ce suma de bani dispuihappy. Daca ai o suma acceptabila ii poti cumpara un ceas...sau un album foto cu pozele voastre daca aveti multe, daca nu o rama ar fi potrivita:*.nu ar fi exclus nici un tortulez:d in forma de inimioara. Sper ca ti-am dat ceva idei:* Baftahappy!

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

I-ai face un mare "cadou", dacă ai învăţa să scrii corect cuvântul "cumpar".

| Isabelamaria21 a răspuns:

Am vrut să scriu exact cum ai scris tu cuvântul cumpăr, de aceea am scris în ghilimele.Dar mi s-a corectat cuvântul, şi s-a scris în forma corectă.

| mada_4477 explică (pentru Isabelamaria21):

Am vrut sa scriu prescurtat, imi cer scuze poate nu esti obisnuit