| LovelyFacexD a întrebat:

Ce sa ii cumpar iubitului de Craciun [ are 16 ani big grin ]? funda.

Răspuns Câştigător
| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Ii poti cumpara ceva semnificativ. semnificativ ori pentru voi ori ceva legat de craciun.ii poti lau o caciula draguta sau ceva care sa aveti aman 2 [bratari, coliere]. o rama cu o poza cu voi 2 sau o rama digitala tot cu poze cu voi 2. ii poti lua o carte desi asta nu cred ca vrea.de fapt depinde de firea lui. depinde side stilul lui. parfum thinking fes. Sper ca te'am ajutat:*

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

O poza cu tine pusa intr-o rama, sau o iconita!

| AndraTpu a răspuns:

Http://www.cadouri-funny.eu/ un cadou personalizat cu voi doi :X o pernuta ceva

| Ţăcă a răspuns:

O bratara, poate sa o poarte mereu cu el. zic eu big grin