| Natral a întrebat:

Ce sa ii fac cainelui meu (varsta 2 luni) ca vomita in continuu pana acum de 4 ori? va rog-funta-cred ca de la o conserva de carne

Răspuns Câştigător
| romancuta02 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi cu el la medicul veterinar, ar putea sa fie o intoxicatie nu stiu...cel mai bine du-l la veterinar.

2 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

Pai s'ar putea sa fie de la carne.de obicei la catelusa mea daca ii dau sa manance "mezeluri" se scarpina,altii vomita schimba'i mancarica.dai boabe, nu in abundenta ca nu mai mananca altceva daca il inveti prost, deci s'ar putea sa fie de la mancare.schimb'o si daca mai vomita du-te la un veterinar el iti va explica mai bine! :*

| Mar1an a răspuns:

Caini au voie sa manance doar carne de pui si de vita, porcul se va evita intotdeauna, iar niciodata nu ii dam oase de pui deoarece se rup in aschii mici si pot perfora intestinele! Cel mai bine da-i orez fiert cu carne de pui fiarta in doua ape sau da-i bobite! Daca tot vomita du-l la un veterinar! funda?