| Lucia_5229 a întrebat:

Ce sa ii iau la iubitu meu de ziua indragostitilor?
el are 14 jum. si sa fie ceva care sa nu fie ff scump si sa ii si placa
funda!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Ce zici de ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Un prezervativ laughing

| Diavolulestefemeie a răspuns:

O felicitare?
un parfum
un brelog
o ciocolata?
un ursuletz de plus?hee hee

Nu mai am ideei rolling on the floor

Funda?batting eyelashes

| chocolattee a răspuns:

Cumpara 2 medalioane de argint in forma de inima si inscriptioneaza pe o jumatate initiala ta si pe cealalta a lui. apoi tu decizi care i-o dai, cea cu initiala lui sau a tabig grin sunt foarte dragute. si mai mult de 20-30 de lei nu te-ar costa (cu tot cu lant dinacela de piele)

| Crina_8634 a răspuns:

Un breloc?