| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Ce sa ii iau mamei de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Eu i-am cumparat mamei mele un parfum Little Black Dress de la Avon si ii voi mai lua un buchet de flori si o felicitare frumoasa. Poti sa-i iei si tu la fel, va aprecia.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fa o curatenie generala asa... Macar in camera ta.

| PureCherry a răspuns:

Ceva original cum ar fi o scrisoare facuta cu manutele tale, sa scrii ce simti tu pentru ea.Eu cred ca ar aprecia mult.

| danycsbraila a răspuns:

Un CaDou ii poti oferi mamei tale de 8 Martie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamele apreciaza lucrurile facute de tine in care ti'ai pus suflet. [o felicitare, scrisoare, desen etc. ] Lucruri spirituale...
Daca intr'adevar vrei sa ii cumperi ceva cred ca cel mai dragut ar fi un lantisor cu un pandantiv dragut. big grin
Ty ty wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparai un parfum de la avon si un buchet de trandafiri frumosi si o felicitare si ea cu aceste lucruri se va bucara foarte tare.