| rockerboy a întrebat:

Ce sa imi cumpar de banii adunati? Vreau ceva idei! Dau funda!

8 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Iti poti lua un telefon.

| Maleficul a răspuns:

Un i-pod ca e tare.

| AxXeL1124 a răspuns:

Telefo,tableta,PC,haine,bicicleta,etc

| AlexaEly97 a răspuns:

Depinde cati bani ai.

| SolitarHacker a răspuns:

O particica ii poti dona big grin unui azi de batrani... si cu restul iti poti achizitiona ori un telefon ori ceva de imbracat big grin

| inlovewiththerainbow a răspuns:

Gadgets ) După nickname presupun că ești băiat, așa că trebuie să-ți placă. Nu știu, acum au ieșit pe piață lucruri foarte nice.
spre exemplu: http://www.yoda.ro/gadgeturi

| Georgiiiiiii a răspuns:

Depinde cati bani ai... daca ai o suma destul de frumoasa iti poti lua un telefon de ultima generatie, o tableta, hainute, parfumuri..etc,dar eu cred ca cel mai bine e sa te gandesti foarte bine de ce ai tu nevoie si aia vei folosii banii cu cap happy

| persseuss a răspuns:

Ceea ce te face pe tine fericit big grin
daca ai prea multi da mi si mie laughing