| Claudya54 a întrebat:

Ce sa intampla atunci cand o fata ii zice la un baiat sa stea cu ia si el nu vrea iar ia insista mereu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buna intrebare, depinde si de caz unii trec cu vederea altii nu. Eu i-as trage o palma peste fata ca sa ma lase impace.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Deci parerea mea:
Fata il iubeste mult pe baiat, dar el acum nu vrea sa aiba o relatie.
Daca fata l`ar mai astepta un pic de timp si el isi va da seama ce simte pentru ea si vor fi impreuna.
Deci fata nu ar trebui sa renunte deoarece el odata si odata va fi al ei pentru totdeauna.
Vb din propria experientawinking

| alessia a răspuns:

Eu cred ca acea fata il place.si vrea sa-l cucereasca.dar daca baiatu` nu vrea, inseamna ca nu este interesat de eahappy
pa-pa

| xButterflyxX a răspuns:

Daca fata tot insista mereu, devine stresanta, daca el nu vrea sa stea cu ea, asta e, ar trebui sa-l lase in pace. mai sunt si alti baieti pe lumea asta.happy

| Claudya54 explică:

Poi nu o place doar ca fata se face de ras nu mi'se pare normal ca o fata sa se roage de un baiat parerea mea!