| Xoxo177 a întrebat:

Ce să le răspund la oamenii ăia care se leagă de mine și vai ca de ce sunt așa timidă și de ce sunt așa tăcută, și emotivă, dacă ei ar avea o zi anxietate socială s-ar sufoca de tot, ei nici nu înțeleg dar vorbesc

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca sunt baieti, te testeaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Prin socializare si comunicare scapi de anxietate!
oamenii aia au foarte mare dreptate, ca de nu invetia cum sa deschizi gura si sa socializezi, nu vei reusii sa te integrezi in societate si vei avea numai de pierdut in viata.

Izolarea duce la probleme psihice serioase, care te fac un handicap al societatii, incapabil sa poti sa-ti iei un job, sa-ti faci o familie, sa realizezi ceva in viata, asdar daca vrei sa scapi de problemele actuale, ia-ti inima in dinti si invata sa deschizi gura, ca nu-i greu deloc.