| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa pun pe pagina?:-? http://www.facebook.com/MereuPregatiti

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Poti incepe prin a mai adauga:
-poze cu haine
-statusuri
-notite
-povestioare
-tutoriale
-concursuri, joculete (la care se pot oferi si premii): continua statusul, ghiceste melodia, mici teste de inteligenta (la care se acorda anumite puncte celor care raspund corect)
-poze haioase
-poti incerca si un joculet gen: cine aduce un anumit numar de like-uri primeste un cadou (diploma, colaj, o poza editata special pe ea)

Sa imi zici daca mai ai nevoie de ceva, te ajut cu mare drag. :* :*

1 răspuns:
| Alecsyyya a răspuns:

Poti sa mai pui jocuri editeaza poza, gaseste rima la un cuvant, ghiceste vedeta, hot or not (daca e vedeta e frumoasa sau nu), jocuri "cui ii sta mai bine" (doua vedete imbracate in aceleasi haine, iar fanii vor trebuie sa aleaga vedeta careia ii sta mai bine), sa creezi un album cu creatiile fanilor (poze pentru tine, editate de ei), poze cu indragostiti.