| alex055 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu prietenii cand stam toti? Eu sunt ala mai tacut

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre cum a fost prima data. Cu asta nu vei da gres nici-odata.

| Neorxnawang a răspuns:

Inventeaza si tu ceva povesti ( daca nu ai trait ceva frumos ), eu de exemplu povestesc cu ei despre tarile pe care le-am vizitat, despre muzica, carti, arta, despre pictura, bine am si prieteni putini mai mari de varsta ( mai maturi putin ), acum depinde din ce „etalon" social faci parte.