| kikirikikikiki a întrebat:

Ce sa zic atunci cand cineva imi pune mana pe fund? e jalnic momentul

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu e nevoie sa zici nimic. O palma peste fata ii ajunge.
Totusi, ai grija sa nu fie vreo matahala care sa te bata... *idk ce oameni poti sa gasesti in lumea asta *

Sau... poti sa zici "pervers" sau "Tu chiar n-ai pic de jena?"

| Balaclava a răspuns:

Ce sa-ti fac daca nu ai un badassz sa le dai un pumn cu buca...

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Din moment ce intrebi se pare ca nu te deranjeaza prea tare, vrei doar sa-i arati ca nu esti total de acord, dar daca pune cineva de care iti place nu te deranjeaza.
lasa furia sa iasa pe gura ta

| PsihopatX3 a răspuns:

Spune "mmm... nebunule".

| corbulalbrosu a răspuns:

Il poti atentiona ca gestul lui iti displace profund si speri sa nu se mai intample in viitor, dar daca este obraznic si nu intelege si continua sa te pipaie ii poti trage o pereche de palme pe care sa nu le uite prea repede.

| darrio2007 a răspuns:

Nu zici nimic.Ii pui si tu mana pe obraz.Mai cu forta.

| Khalesionfleek a răspuns:

BAAANGG! direct un cot in burta, stii, fix atunci cand iti atinge fundul laughing

eh..glumesc si eu
De zis, la astfel de persoane care fac misto, nu prea ai ce sa le zici, pentru ca le intra de o ureche si iese pe celalta. Siiii, isi mai bat joc si de tine, imitandu-te dupa aia, sau cine stie ce le mai trece prin cap.

Daca acelasi tip face faza asta si nu intelege nicicum, atunci poti aplica lovitura cot-in-burta laughing asta in cazul in care, asa cum zicea cineva pe aici, tipul nu e o matahala, si vezi sa nu fie nici din ala prost sa ti-o introarca inapoi.
Cred ca o fi vreun ''gentalman'' din ala afemeiat...