| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru un par drept thinking am tot incercat si mereu dupa baie mi se in-creteste in spate si la perciuni happy si tot il fac cu placa sa stea drept waiting sunt novice si nu stiu cum sa mi-l fac bine cu placa?

4 răspunsuri:
| lorena_4201 a răspuns:

Nivea...eu asta folosesc atunci cand nu imi intind parulbig grinbig grinsi daca nu-l intind se ridica in toate partile...big grinbig grin si foloseste un balsam care dupa ce'l aplici pe par numai trebuie sa iti limpezesti parultongue

Răspuns utilizator avertizat
| theused a răspuns:

Hai sa iti spun secretul meu.
dupa ce speli parul pune mult balsam si maseaza bine bine.clateste-l cu apa mai rece.
sterge-l cu prosopul si periaza-l asa incat sa stea drept.si apoi lasa l sa se usuce sau fa-o tu cu uscatorul.vei vedea rezultatele.
eu am parul foarte lung si merge.
ATENTIE! pentru rezultate f bune iti recomand balsamul cu grau pentru par normal de la orzene
multa bafta

| anaoi a răspuns:

Daca ai parul ondulat, niciun sampon nu va face minuni sa ti-l indrepte cand ti-l speli. e destul de logic, nu? parerea mea este ca poti incerca diverse produse pentru par drept, dar rezultate surprinzatoare nu vor fi.ai par ondulat, e o realitate...