| anonim_1471 a întrebat:

Ce sanse as avea la un baiat cu 2 ani mai mare? plsssyin yang

funditaAAAA!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Toate sansele din lume, in dragoste nu coanteaza varsta!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

79%

| Vizitiul a răspuns:

Mai multe ca la un baiat mai mic cu doi ani ca tine. Ai grija la capitolul "naivitate", mai ales daca esti cu doi ani mai mica.

| A_7901 a răspuns:

Depinde de cati ani ai. In principiu 100%

| Ramooon a răspuns:

Foarte mari, varsta nu este un caracter important sau de care sa se tina cont, important este daca te place, daca il placi, daca sunteti compatibili, bla bla,. ar fi indicat sa vorbesti cu el, sa intri in vorba cu el si daca intretine conversatia este interesat, daca iti raspunde in patru peri, probabil nu este cazul. Afla-i mess-ul sau, telefonul, etc daca iti este rusine sa vorbesti face to face.

| AdRyAnA3 a răspuns:

50%

| anonim_1471 explică:

El are 17 si eu 15...ne intelegem ff bine ca prieteni. unde ne vedem ne salutam(p.s.ne vedem desult de des deoarece e pr ff bun cu fratele meu), ne mai si sarutam p obraz dar nu tot timpu.si de ff multe ori am obs ca ma priveste multbig grinbig grinbig grin

| dsada a răspuns:

100% in dragoste nu conteaza varstaP d ex intre mine sipr meu e diferenta de 3 anilaughing

| Elenutza_8844 a răspuns:

Poti avea sanse depinde de ce simte pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai mai multe detalii pai cred ca ar merge

| denisa_6035 a răspuns:

| esteradenisa a răspuns:

Pai simplu fa cum fac eu. mai intai iti zic raspunsul apoi vezi ce se intampla daca nu merge imi zici si iti dau alt sfat.
Bun eu mai intai il lingusesc, flirtez, il pop pe obraz, ii zic daca ma place, ii spun ca imi place de el cu sinceritate, il pop pe buze, si ii spun daca i-a placut, ma indragostesc de el si nu dar nu in ultimul rand ma imbratisez cu el, si ne intalnim in fiecare seara sau zi.

| roxi_9693 a răspuns:

Depiinde de baiat. Nu te paza pe raspunsurile noastre deoarece nu-i nu-l cunoastem nici pe el nici pe tine. asa ca nu stiu ce e intre voi. Dar dupa mine ai sanse. Deoarece multi baieti vor fete mai mici decat ei.batting eyelashes
Scucces :*