| ellai a întrebat:

Ce sanse credeti ca va avea elena gheorghe la finala de la eurovision?
eu una nu sunt asa increzatoare pentru ea. mai degraba, pentru finala as fi ales pe zero cu Sunny Days sau Blaxy Girls cu Dear mama

Răspuns Câştigător
| Wtf9000 a răspuns:

Doamne ce porcarie de melodie. Aveau mult mai multe sanse Blaxy Girls.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca va fi in primii zece.

auran
| auran a răspuns:

Fata este buna numai ca, ca de fiecare data ai nostri au ales cantaretul, adica vocea si nu au ales acea melodie care sa fie incendiara, speciala sau sa faca show pentru tara noastra

| anonim a răspuns:

Pentru pauci
nu este adevarat.in 1995 a castigat secret garden cu melodia nocturne, si chiar nu este ritmata absolut deloc, ba din contra..., o poti asculta aici
http://www.youtube.com/watch?v=fd3a189vcVc

| Paula a răspuns:

De obicei, la eurovision castiga melodia mai ritmatica, nu din'aia de taiat pe vene...
Nu stiu care'i melodie lu Elena la eurovision, dar de obicei ii asa cum am zis eu straight facestraight face

| Paula a răspuns:

Bn acum, exista cazuri si cazuri... dar oricum, eu am zis in general raised eyebrows...

| me_6767 a răspuns:

Buna lely? ce mai faci? daca ma intrebi pe mine as fi ales blaxy girl, dear mama! cred ca ar fi avut mai multe sanse!

| kake a răspuns:

La Eurovizion nu conteaza melodia, spectacolul sau cantareata. Voturile se dau pe alte criterii (de prietenie intre state, iterese etc).
Asa ca putea sa mearga oricine, sansele sa castige Romania sunt infime...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar mai fi trebuit sa lucreze la dictie Elena, mi-a greu sa inteleg unele cuvinte care pronuntate gresit au alt sens, n-am fost aici la preselectie dar cred ca erau numai bosorogi in juriu, cred ca cineva din guvern nu vrea k Romania sa castige, ar fi o cheltuiala prea mare sa sustina asa spectacol la noi in tara si n-ar mai avea ei parlamentarii bani de lux sad ...imi place mult melodia Dear mama love struck si Sunny days e fenomenala, acum o ascult pentru. prima oara dar pare mai mult de radio decat Eurovizion big grin

| Pirikutzz a răspuns:

Poate loku 2 sau 3

| cosmin_andrei a răspuns:

Votez cu Zero big grin