| TheLady_1745 a întrebat:

Ce scopuri sunt la nivelele 6 şi 7 la LadyPopular?

3 răspunsuri:
| Bianka1811 a răspuns:

La nivelu 7 trebuie sa terminu cursul de stilist, sa joci master mid, sa inlaturi bronzu ( adica sa apesi pe elimina bronzu ) si sa castigi 50 de duele

| Yumitsu a răspuns:

Dac-as mai tine minte...La unul dintre ele(la 7 daca nu gresesc) trebuie sa te desparti de iubit(nu te desparte inainte sa treci la nivel), o sa-ti schimbi coafura, si multe altele. eu nu mai tin minte. si cel mai important: strange bani pentru nivelul 9 o sa ai nevoie de 9000 si pentru al zecelea de 1100$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 6 nu mai stiu la 7 sa iti salvezi un costum cu o fusta cu flori care ti-o arata in poza(costa 599$) sa inscrii 3000 de puncte(cu ajutorul jocurilor le faci usor) sa castigi 30 de provocari la duel sau duel de moda(daca vrei sa te ajut eu ma cauti Van3ssya) si sa te desparti de iubit dar despartete de iubit(la a 14 incercare merge 100%)
inainte sa treci la 8