| FireNinja a întrebat:

Ce se intampla atunci cand u glont care strapunge orice loveste un zid care nu poate fi strapuns? oh go on

Răspuns Câştigător
| TheWiseOne a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea glont.
Dar. glontul intra pana la jumatatea zidului.
Astfel glontul care poate strapunge orice, strapunge zidul, iar zidul nu poate fi strapuns, deoarece glontul n-a iesit prin el.

4 răspunsuri:
| pufulete_3999 a răspuns:

Glontul isi pierde din personalitate laughing. Nu poate strapunge orice>>>

| adryyy a răspuns:

Nu strapunge zidul laughing Funda?

| VogueAdicction a răspuns:

Cade pe pamant, in nici un caz nu se intoarce la tine happy

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Un glont care strapunge ABSOLUT orice si un zid IMPENETRABIL nu pot exista in acelasi univers deoarece daca glontul care strapunge orice nu poate strapunge zidul inseamna ca nu poate penetra orice, la fel daca zidul este strapuns de glont inseamna ca nu e impenetrabil.
Ori glontul nu poate penetra orice ori zidul nu este impenetrabil.