| Emma a întrebat:

Ce se intampla cand se bate ochiul drept? fundabig grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cand ti se zbate ochiul drept inseamna ca vbeste despre tine un baiat care il placi sau te placehappy
funda:X?

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

E de bine happy
si la stang e de rau

| georginika a răspuns:

Atunci ca se bate ochiul nu trebuie sa zici.Iti faci de 3 ori semnul crucii si zici o rugaciune happy

| shtephie a răspuns:

Se zice ca ochii nu te spune ceea ce faci, asa ca nici tu nu trebuie sa'l spui pe elhee hee

| niko a răspuns:

In primul rand cica nu e bine sa spui cand ti se zbate un ochi! Medical poate insemna o lipsa de calciu, iar din ce spun babutele... ochii te anunta in acest fel ca ceva rau/bine trebuie sa se intample.
In cearca sa iti faci cruce la el de 3 ori la mine functioneaza mereu cand mi se zbate un ochi
P'pa:*

Răspuns utilizator avertizat