| kissssiiiiisisisissisisisis a întrebat:

Ce se intampla cand simt ca ma inteapa burta?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să ai o afecțiune internă, dacă persită mergi la medicul de familie.
Pa, pa.

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Legiuitoarea):

Ba nu...Sunt transformari in corp...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru kissssiiiiisisisissisisisis):

Bună.
Serios? Ce modificări?
Pa, pa.

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Legiuitoarea):

Transformari nu modificari.E o diferenta.Totusi.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru kissssiiiiisisisissisisisis):

Bună.
Așa, ca tine și care sunt acelea? Că tot nu ai lămurit situația?
Pa, pa.

| kissssiiiiisisisissisisisis explică (pentru Legiuitoarea):

Gandeste-te putin. Oare care ar fi? Menstruatia evident.Hellooo! Cati ani ai tu?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru kissssiiiiisisisissisisisis):

Bună din nou.
Pe tine te înțeapă în burtă când îți vine menstra?
Atunci este de rău, ai o anexită, un chist, etc.
"Hellooo! Cati ani au tu?", stai în banca ta că știu mai multe de cât tine din simplu motiv că m-am născut înaintea ta!
Pa, pa.