| Darria a întrebat:

Ce se intampla daca lipsesc la un test initial? Sunt racita si chiar nu pot veni la scoala...

4 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna :]
De la noi a lipsit un coleg si i`a zis Dna de romana ca o sa-i aduca testul sa-l dea singur.
Depinde de materie dar probabil ca la toate va trebui sa le dai.
Nu`ti face griji, cel putin la romana si matematica o sa le dai singura.

Succes :]

| chesea a răspuns:

Stay linistita... nu se intampla nimic... poti anunta si nu se intampla absolut nimic.

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie... toti ce poti sa faci este sa suni un profesor sau un coleg. S-ar putea sa anulati testul si sa il dati in alta zi, atunci cand te vei simti mai bine.

| Darria explică:

Mda.multumesc. am aflat ulterior ca nici nu ii intereseaza ca am lipsit laughing am intrebat-o pe diriga daca il mai dau o data si mi-a zis"eeei, il mai dai pe naiba"laughing