| xCissy a întrebat:

Ce se intampla daca nu ai returnat o carte la biblioteca si acum termini a 8-a, iar bibliotecara refuza sa iti semneze fisa?

Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

In cele mai rele cazuri vei primi amenda acasa, ar fi bine sa vorbesti cu d-na bibliotecara si sa ii spui ca ai pierdut cartea, apoi te duci la librarie sa o cumperi sau aduci alta in schimb deoarrece trebuie sa faca inventarul la carti si tie nu iti va semna fisa de lichidare :*

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti cartea si gata.