| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce se intampla daca nu merg in prima zi de scoala la scoala? Nu pot ajunge la timp. Sunt inscris acolo, si vreau sa stiu daca mi-ar putea lua altcineva locul. :d

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Nu se intampla nimic.
In prima zi de scoala doar tine directorul un mic discurs apoi diriginta va cheama in noua voastra clasa, le spune cateva parintilor [ daca sunt ], va da cartile, apoi acasaaa `!

Cere-i unui coleg sa-ti ia cartile, daca vi le da in prima zi de scoala.
Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu-ți poate lua nimeni locul, în prima zi, colegii tăi vor cunoaște doar dirgintele și sala de clasă (dacă ești primul an de liceu).
Succes!