| doolceyodragutza a întrebat:

Ce se intampla daca nu mi. a mai venit ciclu de 2 luni?;| [Sunt virgina]

Răspuns Câştigător
| Scliparici a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic...se mai intampla...mie odata nu mi-a venit 3 luni jumate, o sa iti vina pana la urma. dar sa fi pregatita pentru ca atunci cand o sa iti vina s-ar putea sa iti vina mai mult

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Încă nu s-a reglat.

| Andreea_8844 a răspuns:

Pai dc esti virgina si ai prbl asta parerea mea este ca trebuie sa vb cu mama ta si sa consulti un medic pentru ca este posibil sa ai o prbl, nu vreau sa te speri dar eu am o prietena care a avut aceeasi prbl si a mers la doc si i-a dat ceva med ca sa le ia o perioada pentru ai veni si regla menstruatia.